Wyniki wyszukiwania dla:

Schola dorosłych

Schola śpiewa na Chwałę Bożą od 27 października 2019r. Wśród nas są dorośli przedstawiciele różnych grup zawodowych. Łączy nas wieloletnia znajomość, sympatia do siebie i wspólna pasja do muzyki.

Wykonując muzykę sakralną przy akompaniamencie instrumentu klawiszowego i gitar pragniemy podziękować Bogu za wszelkie łaski, pogłębić naszą wiarę i wzmocnić wieź z Kościołem a rozwijając umiejętności wokalne troszczyć się o piękno liturgii w naszej wspólnocie parafialnej.

Próby śpiewu odbywają się raz w tygodniu, w każdy wtorek, po Mszy Świętej wieczornej o godz. 18.00 w kościele na chórze lub w Oratorium.

W swoim repertuarze posiadamy ok. 130 pieśni i ciągle go poszerzamy. Schola prowadzi śpiew podczas niedzielnych Mszy Świętych ale również podczas uroczystości: Pasterka, Triduum Paschalne, Boże Ciało, Odpust Parafialny, Pierwsza Komunia Święta, Bierzmowanie, Rekolekcje. Przygotowujemy montaż słowno-muzyczny na czuwanie przed Pasterką i podczas Drogi Krzyżowej w Wielkim Poście. Od niedawna uczestniczymy w wieczorze uwielbienia, raz w miesiącu, podczas Adoracji Najświętszego Sakramentu.


Podziel się tym wpisem: